Fraaie geschakelde semi-bungalow met aangebouwde bijkeuken en garage. Dit pareltje ligt op een uniek plekje, verscholen in een rustige wijk nabij het centrum. En dat alles op een perceel van maar liefst 500 m2! Heerlijk rustig wonen met veel privacy en toch de dynamiek van het centrum van Drachten binnen handbereik.
Een karakteristieke woning, vooral door de bijzondere indeling en de vide in de woonkamer. De woning heeft op de begane grond maar liefst 3 slaapkamers en een badkamer. Recentelijk zijn de keuken en badkamer vernieuwd en gemoderniseerd. Tevens is er vloerverwarming aangelegd, is het platte dak in 2020 vernieuwd en is de prachtige tuin heringericht en voorzien van nieuw hekwerk.
Wanneer je vanuit het centrum van Drachten de bijzondere woonwijk in komt, krijg je direct een gevoel van rust en ruimte. De woning is door de specifieke indeling zeer geschikt voor senioren, maar ook een gezin zal zich hier prima thuis voelen.
Begane grond;
Entree, hal, modern toilet (wandcloset) met fonteintje, meterkast met moderne elektrische installatie met voldoende groepen en aardlek-beveiliging. De woonkamer is uiterst sfeervol met vele ramen waardoor er veel lichtinval is. In de woonkamer, keuken, hal en toilet ligt vloerverwarming met plavuizen. De woonkamer heeft een doorkijk naar de nok van de woning wat een ruimtelijk gevoel geeft.
De woonkamer staat in verbinding met een portaal dat toegang geeft tot 3 slaapkamers en een badkamer. De slaapkamers zijn respectievelijk ca 10 m2, ca 11 m2 en 9 m2 groot. De moderne luxe badkamer is recentelijk vernieuwd met inloopdouche, wastafelmeubel, designradiator en tweede toilet (wandcloset). Is volledig betegeld en voorzien van spotjes in het plafond.
Vanuit de woonkamer heb je direct toegang tot de moderne luxe keuken. Deze is recentelijk vernieuwd en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder; vaatwasser, inductiekookplaat, inbouwoven, magnetron en een koel/vries combinatie. De keuken is ruim en biedt fraai uitzicht op de woonwijk en het tegenoverliggende parkje. In de bijkeuken bevinden zich de witgoedaansluitingen en de CV ketel met bouwjaar 2014.
Vanuit de bijkeuken kom je in de ruime en geïsoleerde garage. De oprit van de garage is geschikt voor meerdere auto’s. Verder is de gehele woning voorzien van dubbele beglazing met uitzondering van een enkel uitzetraampje. In 2014 is er spouwmuurisolatie in de woning toegepast. De open trap in de woonkamer leidt naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping;
Op de eerste verdieping bevinden zich een studieruimte en een werkkamer met een oppervlakte van ca 12 m2, deze werkkamer is fraai afgewerkt met een gipsplafond en is voorzien van een nieuw kunststof Velux raam, welke op afstand bedienbaar is en voorzien is van een sensor waardoor het raam automatisch sluit wanneer het regent. In de werkkamer is een extra keukenblok aanwezig en daardoor is deze kamer geschikt voor meerdere doelen. De ruimte kan echter ook prima worden gebruikt als extra slaapkamer. De studieruimte is een open ruimte en biedt door de vide een ruime blik op woonkamer.
Tuin;
De prachtige tuin is opnieuw aangelegd en voorzien van een sfeervolle pergola en nieuw hekwerk. De tuin beschikt over diverse terrassen en biedt veel privacy. In deze prachtige bloementuin is het volop genieten. De ligging van de tuin is op het zuidoosten. Er bevindt zich een mooie nette blokhut voor opslag van tuingereedschap. Voor de liefhebber van tuinieren is er een heuse plantenkas! De tuin is ook bereikbaar via een achterom.
Bijzonderheden;
-Een rustig plekje nabij het levendige centrum, een pareltje;
-Drie slaapkamers en badkamer op begane grond;
-Sfeervolle kleurrijke bloementuin met veel privacy;
-Moderne luxe badkamer (2019), moderne luxe keuken (2019), luxe toilet met wandcloset (2019);
-Vloerverwarming begane grond (grotendeels);
-Nieuwe dakbedekking plat dak (2021);
-Zeer geschikt voor senioren en gezinnen;
-Ruime garage met oprit geschikt voor meerdere auto’s.
Overdracht
Vraagprijs € 429.000 kosten koper
Aanvaarding In overleg
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, geschakelde woning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwjaar 1971
Specifiek Gestoffeerd
Soort dak Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen 120 m²
Overige inpandige ruimte 17 m²
Externe bergruimte 6 m²
Perceel 499 m²
Inhoud 430 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 badkamer
Badkamervoorzieningen Inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet (wandcloset)
Aantal woonlagen 2 woonlagen
Voorzieningen Buitenzonwering, dakraam, natuurlijke ventilatie en TV kabel
Energie
Energielabel D
Isolatie Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Verwarming Cv-ketel
Warm water Cv-ketel
Cv-ketel Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
SMALLINGERLAND B 9014
Kadastrale kaart
Oppervlakte 499 m²
Eigendomssituatie Volle eigendom
Buitenruimte
Ligging
In centrum en in woonwijk
Garage
Soort garage Inpandig
Capaciteit 1 auto
Voorzieningen Elektra
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Fraaie geschakelde semi-bungalow met aangebouwde bijkeuken en garage.